Süper Bir İnternet Hizmetleri
Süper Bir İnternet Hizmetleri Phone+90850 3463083

Reklam Saldırısına Hazır mısınız?.

Reklam adına bütün bildiklerinizi unutun...
  Rakiplerinizin neler yaptıkları da dursun bir kenarda...
  Şimdi koltuğunuza yaslanın ve kendinize bir sorun; "ben ne istiyorum..?"

  Evet bu şirketin patronu sizsiniz. Siz neyi istiyorsanız o yapılacak. çevrenize çok aşırı kulak verirseniz, bilen de konuşur bilmeyen de... Hatta bilmeyenler bilenlerden o kadar fazla konuşur ki, bilenler yorum yapmaya tenezzül bile etmez. Hele bir de çok fazla çalışanınız varsa hepsi reklam yapabilmeniz için dahiyane düşünce babası olur.
  Herkesin fikri ve zikri tabiki eleştiri manasında mühimdir. fakat bizim dikkat çekmek istediğimiz temel mevzu şudur; sizin kalıplaşmış bir amacınız olmalıdır (Sakın ön yargı olarak anlaşılmasın) ki herkes eleştirisiyle farklı bir yön verme hedefine girişmesin.

Hedefiniz muhtemelen şunlardan bir tanesi yahut birkaçıdır;
+ Daha fazla alıcı kitlesine erişmek,
+ Tanınmış bir marka olmak lakin müşteri toplama gayesine girmemek,
+ Prestij kazanmak,
+ Rakiplerinize şov yapıp üstünlük kurabilmek,
+ Reklama çok fazla iyi nakit harcıyor desinler diye reklam yapmak
vb. maddelerle konuyu derinleştirebiliriz.
Dikkat çekmek istediğimiz ince hususları şimdi daha iyi anlatabilmişizdir diye umuyoruz.

  Etkili bir idare ve kriz yönetimi için görevlendirilen Sınırsız yetkiye sahip çalışanlara "CEO" denir. Reklamın da kriz yönettiği bir aşikardır. Doğru bir reklam şirketinizi veya kurumunuzu zirveye de taşıyabilir ya da yanlış bir reklam dibe vurdurabilir. Bunun örneği o kadar çoktur ki... Satış derdi yaşamayan hatta yok satan işletmelerin reklama harcanan parayı fuzuli görmesi sonucu battıklarının yaşanmış hikayesini de dinledik gözlemledik de...
  Bütün bu açıklamalarımızla, doğru bildiklerinizin gerçekte yanlış olduğunu ve çözümün de önyargılardan uzak durarak reklam saldırısına hazırlanabilmek olduğuna vurgu çektik.
  Doğru stratejilerle reklam saldırısında kaybetmemek için size kati başarı vaadeden Eti Ajans danışmanlarınıza 0000 000 00 00 veya info@superbir.net E-mail adresimizden Bağlantı kurabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status

Süper Bir İnternet Hizmetleri | Her hakkını oraya buraya sakladık.